Футбол без сумніву є однією з найпопулярніших і найцікавіших спортивних ігор у світі, і тому питання про те, хто зараз є чинним чемпіоном, завжди хвилює мільйони фанатів по всьому світу. Цей звання переслідує команду, яка змогла подолати всі перепони на своєму шляху та довести свою перевагу у найпрестижнішій та видовищній спортивній лізі. Назва чемпіона говорить сама за себе, відображаючи панування та силу команди у світі футболу.

В даний час на найвищому рівні футболу існує безліч різних турнірів та чемпіонатів, але один із найпрестижніших і найзнаменитіших – це Чемпіонат світу з футболу. Він проводиться раз на чотири роки і збирає на своїх аренах найкращих гравців та збірні команди з усіх континентів. Втім, бути справжнім чемпіоном – це значно більше, аніж просто перемагати на цьому турнірі. Для цього потрібно продемонструвати визначні навички, уміння працювати в команді і, звичайно, пристрасне бажання виграти.

Наразі володарем звання чинного чемпіона з футболу є збірна Франції. Ця команда змогла досягти блискучого успіху на Чемпіонаті світу 2018 року, який проходив у Росії. Під керівництвом тренера Дідьє Дешампа французи продемонстрували фантастичну гру, амбіції та командний дух на всіх етапах турніру, здобувши перемогу у фінальному матчі. Збірна Франції перевершила всі очікування, ставши переможцем і захопив світ своєю перевагою на полі.

БразиліяЗбірна Бразилії1994

Чемпіонат світу з футболу 2022 року відбудеться у Катарі з 20 листопада до 18 грудня. Чинний чемпіон – національна збірна Франції, яка також братиме участь у цьому розіграші.16 лист. 2022 р.

Хто виграв Лігу чемпіонів у 2022 році?

Реал МадридЛіга чемпіонів УЄФА 2021/2022 / Переможець «Реал Мадрид» – іспанський професійний футбольний клуб з міста Мадрид. Визнаний ФІФА найкращим футбольним клубом XX століття. «Реал Мадрид» — один із трьох клубів, які жодного разу не залишали вищий іспанський дивізіон, двома іншими є «Барселона» та «Атлетік Більбао». Вікіпедія

Яка команда стала чемпіоном світу з футболу?

Чемпіоном утретє стала збірна Аргентини, яка обіграла у фіналі збірну Франції з пенальті (основний рахунок 3:3). Бронзові медалі здобула збірна Хорватії. Четверте місце сенсаційно посіла збірна Марокко, яка стала першою африканською та арабською командою, яка досягла такого результату.